Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi chizmi na visoka stikla
Novi chizmi na visoka stikla Novi chizmi na visoka stikla Novi chizmi na visoka stikla Novi chizmi na visoka stikla

Novi chizmi na visoka stikla

1500 МКД

Големина: 40

Бренд: /

Град: Богданци

Материјали: likra

Ознаки: 10/10

Состојба: ново со етикета

Боја: плаво

Додадено: 24.11.2023

Прегледи: 322

2

Skroz novi, probani i prosetani od soba vo soba Cena 1500 * ne znam da odam na visoka stikla pa zatoa morav da gi objavam tuka, dokolku ste od Skopje moze da si gi probate

Cinderelaaaaaa

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1