Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova zimska jakna
Nova zimska jakna Nova zimska jakna Nova zimska jakna Nova zimska jakna

Nova zimska jakna

1000 МКД

Големина: 40

Бренд: xx

Град: Скопје

Материјали: mnogumeka

Ознаки: jakna

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 3.12.2023

Прегледи: 226

2

Nova mnogu meka jakna

Milena108

3
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

3