Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara fustan
Zara fustan Zara fustan Zara fustan Zara fustan Zara fustan

Zara fustan

700 МКД

Големина: L

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: zara dress

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 4.12.2023

Прегледи: 403

5

Zara fustan eko koza broj L, bez nikakvo ostetuvanje

suzana177798

3
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0