Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Morgan јакна
Morgan јакна Morgan јакна Morgan јакна Morgan јакна Morgan јакна

Morgan јакна

750 МКД

Големина: 36

Бренд: морган

Град: Скопје

Материјали: пердуви

Ознаки: морган

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 7.12.2023

Прегледи: 274

1

Morgan јакна 36 но одговара и за 38. Купена брзински за ќерка ми но не ја носи. Остана неносена . Полнета со пердуви екстра топла. Крзното околу вратот се вади . Струкирана со каиш. На страничните делови има патенти . Цената е симболична. Платена 75 евра на попуст

crvenkapa

233
0

Членот го следат

291

Членот ги следи

10