Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kutija za nakit
Kutija za nakit Kutija za nakit

Kutija za nakit

Подари

Бренд: nepoznat

Град: Скопје

Материјали: kartonsko

Ознаки: za nakit

Состојба: добра

Боја: крем

Додадено: 9.12.2023

Прегледи: 196

1

Kutija interesna za cuvanje nakit. Koristeno dolgo vreme.Ima na mestoto kade sto se zakopcuva izlupeno e malce no funkcionira. Go podaruvam bez uslov

bijanka

346
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

9