Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Springfield M/L
Springfield M/L Springfield M/L Springfield M/L Springfield M/L

Springfield M/L

400 МКД

Големина: 42

Бренд: springfield

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: topla

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 10.12.2023

Прегледи: 221

2

Jakna crna ekstra socuvana. Nosena povremeno dve sezoni Nema ostetuvanja nikakvi

bijanka

346
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

9