Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

650 МКД

Големина: XL

Бренд: new collection

Град: Прилеп

Материјали: кинеска свила

Ознаки: бохо стил комотен

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Додадено: 11.12.2023

Прегледи: 146

0

Купив два од овој модел со различни дезени. Го носам другиот, овој ми остана необлечен. Буквално, за секоја сезона. Многу убаво стои и со чизми. Ракавите се 3/4. Свилата е пери носи, не е потребно пеглање. Од под гради шири кон долу, не оцртува. За повеќе информации во порака.

JanaSt

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

6