Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bunda
Bunda Bunda

Bunda

1300 МКД

Големина: M

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: elastan

Ознаки: novo

Состојба: одлично

Боја: црвено

Додадено: 21.12.2023

Прегледи: 271

4

Preubava bunda od zara, oblecena 2 pati

Ivanastojcev2

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0