Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Lacoste patiki
Lacoste patiki Lacoste patiki Lacoste patiki Lacoste patiki

Lacoste patiki

890 МКД

Големина: 39

Бренд: lacoste

Град: Скопје

Материјали: tekstil sintetik

Ознаки: patiki lacoste

Состојба: многу добра

Боја: црно розе

Додадено: 22.12.2023

Прегледи: 304

2

Patikite se kratok period noseni. Bez ostetuvanje, gi davam vo kutija,mnogu po eftino od sto se kupeni.

Matejaaaaa

22
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

1