Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Rotiracka presa(tosterka)
Rotiracka presa(tosterka) Rotiracka presa(tosterka) Rotiracka presa(tosterka)

Rotiracka presa(tosterka)

1000 МКД

Бренд: /

Град: Битола

Материјали: plastika,metal

Ознаки: nova

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 2.1.2024

Прегледи: 214

3

Nova rotiracka presa tosterka za kosa,mnogu lesna za koristenje,nekolku pati probana,no mi pomina merakot😉.Kupena 1700 den,plus kargo

Marina1982

44
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

7