Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Timberland чизмички
Timberland чизмички Timberland чизмички Timberland чизмички Timberland чизмички Timberland чизмички

Timberland чизмички

1700 МКД

Бренд: timberland

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: krem

Состојба: многу добра

Боја: крем беж

Додадено: 1.2.2024

Прегледи: 143

2

Timberland оригинал чизмички 38.5 . Нелизгачки ѓон и безвременски модел. Облечени двапати од ќерка ми сега не ги сака. Точна 38.5 може и за 38 . Немаат никакви оштетувања. На левата чизмичка згрешена е лепенката за бројот пишува 38 но се 38.5 или 24.5 см. Цената е симболична да не стојат инаку платени 80 евра на -50% попуст од 160.

crvenkapa

233
0

Членот го следат

291

Членот ги следи

10