Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Mareto3

Скопје

Sako

300 МКД

1

Детали за производот

Големина: 42

Бренд: super

Град: Скопје

Материјали: svila

Ознаки: dibri

Состојба: одлично

Боја: црно сиво

Опис

Sako mnogu zacuvano noseno nekolku patii ne osteteno strukirano crno so linii

Додадено: 26.3.2024

Прегледи: 127