Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Обувки / Потпетици / Со високи потпетици / Женски кожни салонки Пеко

Maradineva

Скопје

Женски кожни салонки Пеко

800 МКД

0

Детали за производот

Големина: 37

Бренд: пеко

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: словенија пеко

Состојба: многу добра

Боја: црно

Опис

Женски кондури салонки, изработени од кожа како што е објавено на слика бр. 5. Кондурите се удобни, внатрешноста е исто така изработена од кожа , падот на стапалото е идеално и ногата не се заморува. Штиклата е 7 см а дијаметарот е 3.5 см, напред има мала украсна метална тока. Нема скриени маани, недостатоци . Може да се пробаат доколу за тоа се договориме.Правете комбинации со артиклите од мојот профил а за тоа имам попуст. Средби кај Рамстор или во близина на Дајмонд мол. Праќам по Карго по ваша желба. 078-476-754, слободно јавете се и побарајте попуст.

Додадено: 14.5.2024

Прегледи: 91