Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

opencloset

Скопје

Fustance svecheno

1300 МКД

7

Детали за производот

Големина: L

Бренд: forever

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: elegantno preubavo

Состојба: ново со етикета

Боја: светло плаво

Опис

Mnogu ubavo svecheno fustance, celo so cirkoni i svetka, brojot odgovara na M i L

Додадено: 17.5.2024

Прегледи: 181