Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Панталони и хеланки / Шиени панталони / Женски летни панталони окер боја

Maradineva

Скопје

Женски летни панталони окер боја

300 МКД

1

Детали за производот

Големина: 40

Бренд: .

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: мерка шиени по

Состојба: многу добра

Боја: портокалово

Опис

Женски панталони од памучен летен материјал класичен модел.Панталоните се окер боја близу до портокалова боја, свежа , отворена за секакви комбинации,со патент што се закопчува на предната страна , пријатни за носење, лесно паѓаат и по должината малку надолу се стеснуваат,,елегантни и секогаш во мода. Лесно се комбинираат за секаде и со секава боја и модел на блуза или кошула. Димензии: Обем на струк 88 см, Обем на колкови 110 см, Должина на панталоните мерени од надворешната страна од струкот до крај на ногавица изнесува 100 см, Должина на панталоните мерени во внатрешниот дел на ногавицата е 76 см, Обем на ногавица веднаш до бутот изнесува 60 см, Обем на ногавица доле изнесува 34 см. Обем на седлото на панталоните мерени во внатрешноста изнесува 40 см. Должина на патент 15 см. Вреди да се видат и пробаат,многу подобро и поелегантно изгледаат кога се облечени. Сочувани се како нови. Правете комбинации со артиклите од мојот профил а за тоа имам попуст. Средби кај Рамстор или во близина на Дајмонд мол, Праќам по Карго по ваша желба. 078-476-754

Додадено: 18.5.2024

Прегледи: 92