Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Долна облека и пижами / Ноќници / Женска ноќница од сатен

Maradineva

Скопје

Женска ноќница од сатен

300 МКД

0

Детали за производот

Големина: 40

Бренд: .

Град: Скопје

Материјали: сатен

Ознаки: нова

Состојба: одлично

Боја: црвено

Опис

Ноќница од сатен, со прерамки односно без ракави. Купена пред извесно време и воопшто не носена. Прерамките се тенки , а ноќницата слободно паѓа во А форма.Димензии: Обем на граден кош мерено од една до друга пазува 84 см, Струк обем 80 см, Колкови обем 88 см, Должина на ноќница мерена заедно со прерамките 80 см, Должина на прерамките 40 см. Средби кај Рамстор или во близина на Дајмонд мол. Праќам по Карго по ваша желба, 078-476-754, слободно јавете се и побарајте попуст .

Додадено: 18.5.2024

Прегледи: 95