Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Блузи и маици / Кошули / Бела женска кошула Васидора

Maradineva

Скопје

Бела женска кошула Васидора

350 МКД

0

Детали за производот

Големина: L

Бренд: васидора

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: македонско

Состојба: многу добра

Боја: бело

Опис

Женска кошула, бела, изработена од 100 % памук,класичен модел , секогаш модерна и секогаш потребна за секакви комбинации,мала ревер крагна , напред се закопчува со мали копчиња кои се скриени,долг ракав со манжетни кои исто така се закопчуваат со две мали копчиња. Кошулата фабрички е изработена и на предната и задната страна по целата должина на кошулата сошиени се брусни и со тоа кошулата е струкирана. Нема скриени маани, недостатоци или флеки. Може да се проба секој ден во близина на Рамстор или Дајмонд мол. Праќам по Карго по ваша желба, 078-476-754, слободно јавете се и побарајте попуст. Димензии: Раме ширина 40 см, Грб ширина 48 см мерено од една до друга пазува, Обем на граден кош 96 см, Струк обем 92 см, Колкови обем 96 см, Должина на кошулата мерена напред и назад 60 см, Должина на ракав 60 см, Обем или ширина на ракав 32 см. Правете комбинации со артиклите од мојот профил а за тоа има попуст.

Додадено: 10.6.2024

Прегледи: 46