Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

teacherm

Скопје

Нови пижами

400 МКД

0

Детали за производот

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: пижами мачиња

Состојба: ново со етикета

Боја: бело розе

Опис

Нови неотпаковани памучни пижами со долги ракави. Долниот дел се розеви со бели точки, горниот бело со розеви мачиња.

Додадено: 11.6.2024

Прегледи: 17