Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Фустани / Мини / Fustan nov shein curve

vladimir.m

Гостивар

Fustan nov shein curve

ПРОДАДЕНО

2

Детали за производот

Големина: XXL

Бренд: shein curve

Град: Гостивар

Материјали: shljokici

Ознаки: fustan

Состојба: ново со етикета

Боја: беж праска

Опис

Nov so etiketa fustan, navistina ubav, iako stoi 3xl, moze od L do 2xl

Додадено: 7.7.2024

Прегледи: 158