Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Jennie

Штип

Proletna Jakna

500 МКД

0

Детали за производот

Големина: L

Бренд: bonita

Град: Штип

Материјали: xx

Ознаки: палтенце paltence

Состојба: одлично

Боја: сиво

Опис

Siva proletna jakna, ne e nosena. Vel 36,odgovara na L.

Додадено: 10.7.2024

Прегледи: 54