Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Summerwine

Битола

Se prodavaat sandali

800 МКД

2

Детали за производот

Големина: 37

Бренд: turski

Град: Битола

Материјали: vestacka koza

Ознаки: srebreni

Состојба: ново без етикета

Боја: сребрено

Опис

Novi sandali 37 broj.srebreni.

Додадено: 10.7.2024

Прегледи: 96