Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

simone16

Скопје

Novi letni plisirani pantaloni

350 МКД

1

Детали за производот

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: likra pamuk

Ознаки: pantaloni sino letni

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Опис

Pantalonite se novi ne obleceni gi kupuvav za mene megutoa ostanav trudna i ne mi se dobri M/L golemina so lastik se

Додадено: 10.7.2024

Прегледи: 89