Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

simone16

Скопје

Novi letni plisirani pantaloni

350 МКД

1

Детали за производот

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: likra pamuk

Ознаки: krem pantaloni letni

Состојба: ново без етикета

Боја: крем

Опис

Novi plisirani letni pantaloni gi kupuvav za mene megutoa ostanav trudna i ne mi odgovaraat Golemi M/L so lastik i kais

Додадено: 10.7.2024

Прегледи: 103