Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

simone16

Скопје

Pantaloni helanki novi

350 МКД

1

Детали за производот

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: likra

Ознаки: helanki

Состојба: ново без етикета

Боја: црно сиво

Опис

Novi se ne obleceni gi kupuvav za mene megutoa deka trudna sum mi se mali S/M velicina

Додадено: 10.7.2024

Прегледи: 51