Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

ivana0704

Скопје, 17 артикли
Последно најавен пред 3 дена, 12:36

Членот го следат

27

Членот ги следи

12

Retko pravam razmeni. Prakjam po kargo za suma nad 500 den. Artiklite se novi i super socuvani. Staro i iznoseno ne prodavam.
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај