Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

JasminaBojkov

Скопје, 13 артикли
Последно најавен пред 1 ден, 12:50

Членот го следат

25

Членот ги следи

13

Сите артикли се малку носени или воопшто неносени. Не праќам по други градови. Артиклите ќе ги продадам на онаа членка со која најбрзо и најлесно ќе се договорам, ре... Повеќе
Дома Членови JasminaBojkov
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај