Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

jasminaoliver

Скопје, 41 артикл
Последно најавен пред 8 дена, 20:38

Членот го следат

24

Членот ги следи

5

Pravam ponekogas isklucoci za razmena ako mi se dopadne nesto... So sekoe steknato novo prijatelstvo stanuvame pobogati vo dusata a ne vo djebot... Prodavam i knigi ... Повеќе
Дома Членови jasminaoliver
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај