Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Jovana123

Скопје, 3 артикли
Последно најавен 2019 07 29

Членот го следат

18

Членот ги следи

41

Цените според мене се реални,но доколку мислам дека има простор за попуст,тоа ќе биде пишано во описот на артиклот.Не испорачувам по Карго.Единствено може заедно да се... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај