Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Jovanana9

Охрид, 9 артикли
Последно најавен 2023 08 24

Членот го следат

4

Членот ги следи

3

Zdravo, student sum i gi prodavam samo moji alista. Alistata se vooglavnom kupeni vo Srbija i cenite se smesni,a alistata ocuvani. Cenite ne se fiksni i sekogas mozat ... Повеќе
Dzemper

Dzemper / 38

350 МКД
Majica

Majica / 38

250 МКД
Bluza

Bluza / 38

350 МКД
Bluza

Bluza / 38

400 МКД
Rolka

Rolka / 38

400 МКД
Elečinja

Elečinja / 38

600 МКД
Čizmi

Čizmi / 38

800 МКД
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај