Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

KaraArt

Куманово, 80 артикли
Последно најавен 2015 12 18

Членот го следат

52

Членот ги следи

359

Здраво јас сум Ивона и дизајнирам накит од жица,камен,монистри и други материјали.Работам и по нарачка и правам испорака во Куманово и Скопје,а за другите градови се ... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај