Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

karalile

Скопје, 0 артикли
Последно најавен пред 19 дена, 20:03

Членот го следат

26

Членот ги следи

3

За средба највеке ми одговара карпош1, буњаковец, соборен храм, бутел, чаир но секако договараме да одговара и на двете страни. Замена не практикувам да правам но доко... Повеќе

Гардероберот е празен

Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај