Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

katerina1234

Скопје, 50 артикли
Последно најавен пред 27 минути

Членот го следат

13

Членот ги следи

21

Zdravo clenki.Oblekata sto ja prodavam e mnogu zacuvana i kvalitetna,nekoja oblecrna 2-3 pati ,a nekoja voopsto.Pred se poveketo e marka ili od stranstvo. Ljubenik na... Повеќе
Дома Членови katerina1234
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај