Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

KettyK

KettyK

Инфо

Битола

За

-Продавам гардероба поради нагло слабеење и намалување на конфекциски бројки како и поради немање простор за складирање -дома сме 3 жени може да си најдете различни па... Повеќе