Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

kocanka

Прилеп, 17 артикли
Последно најавен 2016 11 04

Членот го следат

25

Членот ги следи

0

Кошула

Кошула / S

500 МКД или размени
Црна ташна

Црна ташна

500 МКД или размени
Маслинеста блуза

Маслинеста блуза

250 МКД или размени
Црна трењерка

Црна трењерка

300 МКД или размени
Сиво болеро

Сиво болеро / S

150 МКД или размени
Зелена сукничка

Зелена сукничка

400 МКД или размени
Сив комплет

Сив комплет

400 МКД или размени
Машки кошули

Машки кошули / XXL

500 МКД или размени
Бел корсет

Бел корсет

200 МКД или размени
Црни класични панталони

Црни класични панталони

300 МКД или размени
Циклама јадранки

Циклама јадранки / 38

400 МКД или размени
Сандалки

Сандалки / 38

300 МКД или размени
Зелена сукна

Зелена сукна

200 МКД или размени
Плави отворени чевли

Плави отворени чевли

100 МКД или размени
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај