Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

KokicePP

Велес, 10 артикли
Последно најавен 2014 04 20

Членот го следат

4

Членот ги следи

5

Повеќе од производите што ги продавам ми се добиени на подарок и се нови или многу малку носени. Не сакам размена :)
cevli

cevli

500 МКД
ташна

ташна

400 МКД
Ташна

Ташна

300 МКД
bolero

bolero

280 МКД
sal i kapa

sal i kapa

300 МКД
Canta

Canta

200 МКД
Cevli

Cevli / 40

500 МКД
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај