Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

konioli

Скопје, 29 артикли
Последно најавен пред 19 дена, 20:28

Членот го следат

7

Членот ги следи

11

Здраво драги членки.. *Артиклите се добро сочувани, и ги добивате целосно чисти * Рачно изработувам декоративни филиграни по уникатна техника * Цените не се фиксни, з... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај