Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Kristinaaa987

Скопје, 58 артикли
Последно најавен 2018 09 11

Членот го следат

20

Членот ги следи

15

Не одговарам на пораките со размена. Пракам преку карго. Средби кај рекорд/железничка. Сакам чесна соработка. тел контакт 079 216 954
Дома Членови Kristinaaa987
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај