Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

kuksic

Скопје, 9 артикли
Последно најавен 2013 12 01

Членот го следат

17

Членот ги следи

3

Сина куса кошула

Сина куса кошула

400 МКД или размени
Маица во линии

Маица во линии / M

300 МКД или размени
H&M портокалова блуза

H&M портокалова блуза

500 МКД или размени
Сина блуза

Сина блуза

300 МКД или размени
бела маичка

бела маичка / M

300 МКД или размени
црн волнен капут

црн волнен капут / 40

800 МКД или размени
плаво елече

плаво елече / S

300 МКД или размени
Џемпер во линии

Џемпер во линии / M

400 МКД или размени
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај