Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

lelicka

Скопје, 3 артикли
Последно најавен пред 12 дена, 18:25

Членот го следат

6

Членот ги следи

37

Ако цената е симболична не значи дека артиклот не вреди Стари и износени работи не продавам... Средби по договор... Ве молам ако не сте заинтересирани не стискајте "Го... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај