Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Lidee.M

Велес, 1 артикл
Последно најавен 2017 07 11

Членот го следат

1

Членот ги следи

48

Здраво. Само што се зачленив на странава видов неколку постови за измамници па се надевам дека тоа нема да ни пречи во нашата соработка за тоа што немам репутација. Ја... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај