Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Пастелно нежни комбинации

Пастелно нежни комбинации

Во чекор со трендот на пастелни бои :)
2014 07 11

Коментари

Преслатко!!♥♥♥♥
Fala :))
Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни