Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Prolet prolet mila

Prolet prolet mila

Moeto omileno godisno vreme. Ima po nesto za site - poveleteee
2015 03 26
trendi bluza

trendi bluza

500 МКД
Јакна

Јакна / M

ПРОДАДЕНО
fustan MANGO

fustan MANGO / M

ПРОДАДЕНО
Gerdan

Gerdan

510 МКД
Baletanki *400*

Baletanki *400* / 37

ПРОДАДЕНО
Zeleni chevli

Zeleni chevli

750 МКД
Trapezz Handbag

Trapezz Handbag

1000 МКД

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни