Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Чанти

Вечерни, денски, клуч и дополна за секој стил.
2015 06 17
*Плик чанта.

*Плик чанта.

ПРОДАДЕНО
Чанта

Чанта

100 МКД
Plik tasna

Plik tasna

300 МКД

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни