Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи За модерен изглед

За модерен изглед

За модерен изглед, ги бирам црно белите нијанси. Облечете се убаво ова лето.
2015 07 03

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни