Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Esenski trendovi

Esenski trendovi

..............................................................
2015 09 12
tunika/fustan

tunika/fustan / M

ПРОДАДЕНО
cizmicki

cizmicki

ПРОДАДЕНО
tasna crna

tasna crna

1000 МКД
Наочари

Наочари

ПРОДАДЕНО
Ланче

Ланче

350 МКД

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни