Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи За љубителите на ноќниот живот

За љубителите на ноќниот живот

Прекрасни помбинации за вечерните излегувања
2016 11 22
obetki

obetki

300 МКД

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни