Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Zimska elegancija

Zimska elegancija

Sekogas ubavi so prekrasni zimski kombinacii <3 Glam
2016 11 25

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни