Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Cura so stil

Cura so stil

kamotno,lezarno,unikatno...mokjno
2016 12 06

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни