Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Cura so stil

Cura so stil

Mokjna,samouverena,slobodna,opushtena...cura so stil
2016 12 06
H&M sesir

H&M sesir

500 МКД
novi kozeni

novi kozeni / 38

ПРОДАДЕНО
Rezz Nov dolg mantil

Rezz Nov dolg mantil / 40

ПРОДАДЕНО
Golema sarena marama

Golema sarena marama

ПРОДАДЕНО
hulakopki

hulakopki

150 МКД

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни