Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Elegantno

Ubava, elegantna kombinacija.
2017 01 07

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни